Torunoğlu Loca

İzmit Körfezine bakan muhteşem manzarasıyla gelişmeye ve yatırıma müsait en özel bölgesi
Tınaztepe Yuvacık’ta yeni bir projemizle daha karşınızdayız. LOCA TORUNOĞLU, Sizin yeni yaşam alanınız olacak bu projemizde toplamda 56 adet daire bulunmakla beraber projemizin % 70’ini yeşil alana ayırdık. Sizler için her türlü konforu ve rahatlığı düşündük. Projemizde yüzme havuzundan, fitness salonuna, aileniz ve dostlarınızla keyifli sohbetler eşliğinde yemekler yiyebileceğiniz restaurantıyla, çocuklarınızın gönül rahatlığıyla arkadaşlarıyla oynayıp eğlenebilecekleri aktivite alanlarına kadar her şeyi sizler için düşündük.
Projemizle ilgili tüm detayları 444 79 72 numaralı telefonumuzdan satış ekibimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Proje Detayları

LOCA TORUNOĞLU, sizin ve ailenizin mutluluğu için tüm detaylarıyla titizlikle planlanmış tam bir aile sitesi. Evinizin salonundan veya balkonunuzdan seyredeceğiniz muhteşem körfez manzarası. Bahçe teraslarınızda ise misafirleriniz ve komşularınızla çay ve kahve saatlerini keyifle paylaşabilirsiniz. Hanımların lezzetlerini sizler için ürettiği en özel yaşam alanı geniş ve ferah mutfaklar. Çocukların ve gençlerin arkadaşlarıyla veya kendince güzel vakit geçirecekleri genç ve çocuk odası. Site içi 7/24 Kameralı Güvenlik Sistemi, her blokta 10 kişilik geniş ve ferah asansörler. Sizlerin her daire için numaralandırılmış kapalı otopark, sizleri ziyarete gelen eş ve dostlarınız için özel misafir otoparkları.

Kuzey Marmara Otoyolu ile TEM’in kesiştiği noktalara yakın bölgede olan projemiz LOCA TORUNOĞLU, İstanbul ve Ankara gibi gelişmiş şehirlere ulaşmanızı, Osmangazi Köprüsü ve çevre otoyol bağlantılarıyla da İzmir Çeşme, Kuşadası’na, Antalya Side, Kemer Alanya’ya, Muğla Bodrum, Marmaris gibi turizm beldelerine de hızlıca ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Ayrıca bölgemizin gelişmiş kış turizm bölgesi Kartepe’ye 20 dakikada, yaz aylarının turizm bölgesi Kefken ile Kerpe’ye ulaşmanız da sadece 40 dakika.

Yaz aylarında havuz başında güneşin sıcaklığı ile havuzun serinliğini bir arada yaşayabilirsiniz. Elinizde en sevdiğiniz kitap ya da derginizle, kulağınızda en beğendiğiniz müzikleri dinleyerek yazın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Yaşadığınız evinizin hemen altında bir restaurant olması tam da ihtiyacınız olan size özel ayrıcalıklarından sadece biri. Restaurantımızda komşularınızla kahve sohbetleri eşliğinde komşuluk keyfini  geliştirebileceğiniz en uğrak  mekanlarınızdan biri olacak sizin için.

Kat Planları