Tamamlanan Projeler

Royal Country

İzmit Körfezine bakan muhteşem manzarasıyla gelişmeye ve yatırıma müsait en özel bölgesi Tınaztepe Yuvacık’ta yeni bir projemizle karşınızdayız. Sizin yeni yaşam alanınızın % 75’ini yeşil alan olarak ayırdık. 

Royal Garden Deluxe 1

Royal Garden Deluxe 1 İzmit Kabaoğlu Mevkiinde 7 200 m2 arsa üzerinde geliştiriliyor. Projemiz 18 villadan meydana geliyor, villalarımızın tamamı 4+1 olarak projelendirilmiştir.

Royal Garden Deluxe 2

Royal Garden Deluxe 2 İzmit Kabaoğlu Mevkiinde 10 000 m2 arsa üzerinde geliştiriliyor. Projemiz 29 villadan meydana geliyor, villalarımızın tamamı 4+1 olarak projelendirilmiştir.

Royal Life Yuvacık

İzmit Körfezine bakan muhteşem manzarasıyla gelişmeye ve yatırıma müsait en özel bölgesi Yuvacık’ta yeni bir projemizle karşınızdayız. Sizin yeni yaşam alanınızın % 75’ini yeşil alan olarak ayırdık. 

Royal Suit Yeşilova

Royal Suit Yeşilova, lüks ve konforu birarada bulunduran, tamamen 1.sınıf malzemelerle tasarlanarak üretilen, yaşam ve kalite standartlarınızı yükselten bir proje Yeşilova’da yükseliyor.

Royal Boutique

Kusursuz mimarinin ayrıcalıklarının yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacağı ve sevdiklerinizle mutlu bir hayatın keyfini çıkaracağınız “Royal Boutique” projemiz 1900 m² alan üzerinde 4 katlı 3 blok olmak üzere A Blokta 4 adet…