Hakkımızda

HAYALLERİNİZDEN HEP BİR ADIM ÖNDE OLMAK İSTİYORUZ...

Müşterilerimize verdiğimiz uzun yıllara dayanan güven duygusuyla birlikte, kaliteli ve yüksek yaşam standartlarına sahip konutlar üretmekteyiz. Yaşadığımız doğaya ve çevreye saygımızla, yetkin yönetim sistemlerimizle birlikte uyum içinde çalışmak, kurumsal firma yapımız için en önemli ilkelerimizdendir.

Torunoğlu A.Ş. olarak ürettiğimiz konut projelerinin en önemli ortak özelliği ise sizin ve ailenizin yaşam alanlarının en ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde düşünülerek tasarlanması ve üretim aşamasında en yüksek kalite standartlarına sahip olmasıdır.

İnşaat sektörü içinde özellikle konut üretiminde 20 yılını tamamlayan firmamız Torunoğlu A.Ş., her daim müşterilerimize verdiğimiz güven duygusunu bir prensip haline getirmiştir.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması, yenilikçi zihniyetimizle birlikte gelişen teknolojinin güncel olarak takip edilmesi, üretim verimliliği için gerekli yüksek kaliteyi ve standardı bir arada kullanmak müşterilerimize karşı en önemli sorumluluğumuzu oluşturmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek, ekonomik olmakla beraber geniş hizmet ve ürün yelpazesi sunmak, buna uygun standartta konutlar üreterek kaliteli hizmeti gerçekleştirmektir. Müşterilerimizle dostane ve aile sıcaklığıyla ilişkilerimizi geliştirmek ve sürdürmek bizim en önemli ilkelerimizdendir.

Vizyonumuz

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıldan bugüne kadar olan konut projelerimizde kalite ve standarttan asla ödün vermemek ilkesinden hareket ederek ürettiğimiz her yeni projeyi günün yeniliklerine uygun güçlü mimari ve estetik tasarımlarla modern konutlar üretmeyi hedefliyoruz. Ürettiğimiz konutlarla yaşadığımız ülkemizin coğrafi bölgelerinin, şehirlerinin ve semtlerinin değerlerine değer katmayı hedefliyoruz. Her yeni projemizde ilk günkü heyecan ve enerji ile siz değerli müşterilerimize doğaya ve çevreye duyarlı, sosyal alanlarıyla modern ve yaşanılır konutlar inşaa etmeye devam edeceğiz.